Stranice

Sarajlija se u gaćama bacio s prvog sprata u snijeg

Više od metar snijega u Sarajevu dovoljan je razlog da se građani i zabave. Tako je jedan Sarajlija samo u gaćama i tenama skočio s prvog sprata kroz prozor u snijeg na vlastitoj avliji. Klip je snimljen u sarajevskom naselju Vratnik.


http://www.sutra.ba/img/s/260x188/slike/showtime/Skok_u_Snijeg.jpg







Nema komentara:

Objavi komentar